ایجاد ارتباط دو طرفه و تعاملی با کاربران و به طور خلاصه درگیر کردن کاربران جهت بهبود کارایی آنی یکی از مهمترین برنامه های آنی است. آنی برنامه های دقیقی را برای دریافت انتقادات و پیشنهادات کاربران خود در نظر دارد. آنی جهت اطلاع رسانی و مدیریت صحیح ارتباط با کاربران خود نیز برنامه دقیقی در نظر دارد.

بدیهی است هزینه نگهداری و ترغیب کاربر جهت استفاده مداوم از آنی به مراتب کمتر از جذب کاربر جدید می باشد. آنی تلاش می کند تا با ارائه خدمات عالی کاربران خود را حفظ نماید و ناخودآگاه کاربران با آشنا کردن دوستان خود با آنی در نقش وکیل خدمات آنی ایفای نقش می کنند. این بدان معنی است که کاربر دیگران را در استفاده از خدمات آنی ترغیب میکنند. اگرچه رسیدن به این سطح که کاربر در نقش وکیل آنی ایفای نقش کند کاری بسیار دشوار است ولی آنی در تلاش است تا با ارائه بهترین خدمات به کاربران خود به این مهم دست یابد.

آنی درصدد آن است که کاربر های وفادار خود را افزایش دهد و این بدان معناست که کاربر به سطحی از رضایت برسد که این رضایت نوعی تعهد به استفاده مداوان از آنی منجر شود و کاربر در استفاده از آنی و نرم افزارهای مشابه دچار شک نشده و اولویت قطعی خود را همیشه آنی قرار دهد.

دانلود اپلیکیشن

برای استفاده از خدمات اپلیکیشن را دانلود کنید.

دانلود مستقیم